Християнська Надія
З Пасхою! Христос воскрес!

Домашнє завдання

Завдання на літо 2018

Виконати задачі на Php+Javascript

Виконати задачі на MySql

Те що зроблено для студентів (проєкт на php за 15 травня), зробити для вчителів, груп, та кімнат

Розробка власного сайта

CSS стилі

В тексті не вистачає стилей, але вони позначені фразами, де що потрібно вставити. Всі стилі вставляти тільки в блоці <style> ... </style> Зразок файла завантажити тут, а кінцевий варіант можна подивитись тут

Кодіровка Unicode

Написати на джаваскрипті програму, що дозволяє вивести таблицю усіх кодів (перших 65536) Юнікода, при цьому використовуючи &#nnn; для відображення символа, де nnn - число від 0 до 65535. Кінцевий варіант можна подивитись тут.

Гра п'ятнашки

Розробити гру п'ятнашки. Початковий код можна взяти тут. Кінцевий варіант дивитись тут. Щоб зрозуміти як робити, дивиться відео тут.

Flex візуалізатор

Розробити для кожної властивості flex (align-content, align-items, align-self, justify-content, flex-flow (або flex-direction та flex-wrap), flex-grow, flex-shrink, flex-basis, order) вікно для вибору властивостей за зразком. Початковий код можна взяти тут. Кінцевий варіант дивитись тут. Щоб зрозуміти як робити, дивиться відео тут.

Операції CRUD

Розробити за допомогою jquery, jquery-ui та dvserver-a сторінку з операціями CRUD На початку тільки кнопка Create, потім можна додавати елементи, редагувати та вилучати їх. Усі дані зберігаються на сервері (dvserver імітує локальний сервер с CRUD операціями) Початковий код, всі бібліотеки та зразок можна взяти тут. Щоб зрозуміти як робити, дивиться відео буде тут.